PŘÍBĚH NÁVRHU

Kolekce sešitů My Lovely Chameleon se vrací k romantické klasice a zároveň přichází s novým designem a technologií. My Lovely Chameleon představuje základní řadu sešitů v klasických formátech A4, A5 a A6. Nabízejí všechny varianty, na něž jste zvyklí: od linek přes čtverečky k čistému papíru. Zároveň ale chameleoni přinášejí inovativní prvky, jako je skryté děrování, perforace k odtrhávání listů, jemnější linka nebo užší řádkování.

My Lovely Chameleon kromě klasických sešitů přichází také s designovou řadou stylových deníčků Lovely Cars Collection. Jsou určeny všem, kdo mají rádi krásné věci. Deníčky s ražbami oblíbených retro vozidel patří do vaší kabelky a jsou určeny pro váš volný čas a zábavu. Navíc mohou být krásným dárkem pro vaše blízké.

Chameleony žádejte ve své oblíbené kavárně či galerii. Najdete je i ve vybraných knihkupectvích a papírnictvích. A pokud rádi nakupujete z tepla domova, objednávejte sešity přímo v našem e-shopu. Sešity My Lovely Chameleon najdete nejen na domovském webu, ale můžete se s nimi spřátelit i na Facebooku.