Objednávka a uzavření kupní smlouvy: Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetové obchodu jsou považovány za závazné. Podáním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva skutečně vzniká v momentě převzetí a zaplacení objednaného zboží kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech. Tyto informace nebudou poskytnuty třetím osobám. Uvedené ceny jsou aktuální a uvedeny včetně DPH 20%.

Platební a dodací podmínky:

Dobírka: Zboží  Vám bude odesláno do 3 pracovních dnů od potvrzení objednávky formou Doporučeného balíčku na Dobírku České pošty. Cena poštovného činí 100,- Kč + 30,- Kč balné. V  případě větších, těžších nebo neskladných rozměrů balíku se může poštovné lišit dle tarifů České pošty.

Zboží je možné objednat pouze na dobírku. Zasíláme pouze do České republiky.

Záruka: 24 měsíců 

Možnost vrácení zboží: V souladu se zákonem č. 367/2000 má zákazník právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do 14 dní od převzetí zboží. Rozhodne-li se pro odstoupení v této lhůtě a dodrží níže uvedené podmínky bude mu vrácena kupní cena zboží. Kontaktujte nás a dohodněte si způsob vrácení zboží. Zboží, které budete vracet v rámci této záruky zpět, musí být v původním obalu (včetně etiket a visaček), nesmí nést známky použití, musí byt nepoškozené, kompletní (včetně příslušenství, záručního listu, návodu atd.) a s kopií dokladu o koupi. Náklady na přepravu zboží k dodavateli nese v plné výši zákazník. Peníze za zboží Vám budou vráceny složenkou nebo převodem na Váš účet a to nejpozději do 10 pracovních dnů po fyzickém obdržení zboží. Zboží neposílejte v žádném případě na dobírku, nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení. V případě nesplnění některé z výše uvedených podmínek nebudeme moci bohužel akceptovat odstoupení od smlouvy a zboží bude vráceno na náklady odesílajícího zpět.

Platnost obchodních podmínek od 9. září 2009.

Poslední aktualizace: 24. listopadu 2010.